Terasų ir balkonų stiklinimas

Modernūs stiklinimai

Lengvos konstrukcijos aliuminio profilio stiklinimai

Mes jau virš 10 metų dirbame su balkonų ir terasų stiklinimais ir turime sukaupe didelę techninę patirtį, padedame klientam rasti tinkamą sprendimą stiklinimui. Užtikriname aukštos kokybės aptarnavimą ir montavimą.

PROVEDAL – tai populiari aliuminė rėminė stumdoma sistema, naudojama balkonų ir terasų įstiklinimui. Ji sandari, lengvai prižiūrima bei patogi naudoti. Saugumui užtikrinti sistemos segmentai gali būti rakinami, tai aktualu terasų savininkams. Konstrukcijos gali būti dviejų, trijų ir keturių bėgelių. Profiliai dažomi milteliniu būdu bet kokia spalva pagal RAL paletę. Stiklinimui naudojamas 4-6mm stiklas.

SMART stiklinimo sistema. Ji yra berėmė, todėl nejaučiamas erdvės sumažėjimas, o jaukumu ir sandarumu nenusileidžianti savo konkurentams. Ši sistema pasižymi puikiu erdvės išnaudojimu, nes visi stiklai gali užsidengti vienas už kito.

Modernios siklinimo sistemos galimos su tonuotais stiklais, kad išsaugotumėte privatumą ir apsisaugotumėt nuo perteklinės šviesos.

Pasiūlymas TAU!

Nedelskite progos užsisakyti terasos ar balkono stiklinimą, nes tai suteiks naują bei modernų įvaizdį, patogią priežiūrą, o  svarbiausią malonią atmosferą. Užpildykite užklausos formą, kad sukurtume geriausią pasiūlymą Jūms. Užklausos formos pildymas yra paprastas ir NEMOKAMAS!

Užklausos forma

 

    Pridėti nuotraukas vietos, kurioje bus pageidaujama konstrukcija
    Paveikslėlis 1
    Paveikslėlis 2
    Paveikslėlis 3